Меню


ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА

ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА

Оплата

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ

Ви можете оплатити товар готівкою, якщо Ви замовляєте товар через службу доставки «Нова пошта»  при отриманні товару (накладним платежем).

Увага! Якщо Ви обираєте варіант оплати при отриманні товару, то в службі доставки «Нова пошта» стягуються комісія!

ОПЛАТА БАНКІВСЬКОЮ КАРТКОЮ

При обранні цього способу оплати, Ви перейдете на сторінку з безпечною системою з'єднання, де необхідно буде ввести дані кредитної картки. Всі дані, які будуть введені через систему- конфіденційні, тому платіж, проведений через онлайн систему є повністю безпечним. Після оплати Ви отримаєте квитанцію про сплату на електронну пошту, вказану при реєстрації.

Увага! При отриманні товару, сплаченого через банківську картку, необхідно буде у місці видачі, пред'явити паспорт, або інший документ, що підтверджує особу державного зразка, особу власника картки.

ОПЛАТА ЧЕРЕЗ СИСТЕМУ «ПРИВАТ 24»

Для власників картки «Приват Банку» є можливість здійснити оплату через систему інтернет-банкінгу «Приват 24». При обранні даного способу оплати, Ви перейдете на сторінку входу в систему «Приват 24», та на екрані з'явиться сума до сплати і кнопка «сплатити». Після оплати, Ви отримаєте квитанцію про оплату в своєму кабінеті «Приват 24» та на електронну пошту.

Увага! При отриманні товару, сплаченого через банківську картку, необхідно буде у місці видачі, пред'явити паспорт, або інший документ, що підтверджує особу державного зразка, особу власника картки.

Доставка

ДОСТАВКА

Товари з нашого магазину доставляються у відділення служби доставки «Нова пошта», так як це найбільш зручний спосіб доставки. Для цього Вам потрібно з'ясувати до якого відділення «Нової пошти» Вам буде зручніше всього дістатися.

Доставка до відділення «Нової пошти» займає від 1 до 3 днів

ДОСТАВКА КУР'ЄРОМ «НОВОЇ ПОШТИ"

Також  у Вас є можливість отримати своє замовлення «до дверей», завдяки кур'єру «Нової пошти». При виборі даної послуги, кур'єр зв'яжеться з Вами по телефону і узгодить зручний для Вас час і дату. Для отримання розрахунку вартості доставки кур'єром, введіть у поле нижче адресу, де  Ви бажаєте отримати своє замовлення.

 Доставка до відділення «Нової пошти» від 1 до 3 днів

САМОВИВІЗ

На сьогодні у нас немає шоуруму. Тому, усі пакунки ми відправляємо новою поштою. Щоб з'ясувати додаткові питання що стосовно до розміру, чи матеріалу одягу Ви можете звернутися до нас з питанням у Вайбер чи написати нам в Instsgram. Будемо раді дорпомогти Вам у вирішенні будь якого питання. 

 

 

© 2021 «babylook.com.ua»